poniedziałek, 26 września 2011

Krzysztof Klenczon i Karol Wargin - śpiewają Małego misia na FMT w Szczecinie, w 1962 roku!!!

__________________________________________________________________________________

To nagranie jest absolutną sensacją!!!

Dostałam je od Janusza Cholewy, który komputerowo poprawił nagranie, a pochodzi ono ze zbiorów Mieczysława Sudera, który prawdopodobnie dokonał nagrania i przechował je przez 51 lat!Po przeczytaniu książki Karola Wargina, jego studenckich wspomnień, o przyjaźni z Krzysztofem Klenczonem i ich debiucie na Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie 1962 r. - macie niesamowity dokument - nagranie z tego właśnie występu!
Odkrycie nagrania zawdzięczamy Januszowi Cholewie, który jeszcze kilka takich sensacji posiada i powoli udostępnimy  je na blogu.
Filmik zrobiłam biorąc zdjęcia z netu, bo niestety mieszkam w Australii. Mam nadzieję, że właściciele zdjęć Gdańska i Sopotu wybaczą... Jeśli poznają swoje zdjęcia, z przyjemnością zamieszczę ich nazwiska.
Stare zdjęcia, to stare pocztówki, no i zdjęcia Krzysztofa i Karola (tylko jedno) z tamtych czasów.

Każdego posiadającego podobnie sensacyjne materiały zapraszamy do współpracy z naszym blogiem. Chcemy zgromadzić wszystkie materiały dotyczące kariery Krzysztofa Klenczona.
To jest druga wersja tego samego filmiku, tylko w mniejszej rozdzielczości i nie pojawiają się ramki z boków (do wyboru...:).
__________________________________________________________________________________

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz